Co wymienić w aucie na nowe?

Kiedy już dostrzegamy, że w naszym aucie coś nie gra, to zastanawiamy się, jak rozwiązać ten problem. I tutaj moglibyśmy wybrać kilka kierunków. Pierwszy z nich polega na zastosowaniu używanych części motoryzacyjnych. Dostępne są w różnych skupach i tutaj moglibyśmy uznać, że to dla nas najtańsze rozwiązanie. Ale, czy na takie części samochodowe otrzymujemy gwarancję. Czy zawsze pochodzą one od najlepszych producentów? I kiedy możemy pozwolić sobie na ich wyszukanie w dobrym stanie? To właśnie powinno nas częściej skłonić do zamówienia nowych części do naszego samochodu. Właśnie wtedy dostrzeżemy, że to dla nas o wiele bezpieczniejsze i tańsze rozwiązanie.

Bezpieczniejsze, ponieważ od razu decydujemy się na nową część, jak sprzęgło kompletne VALEO 837472 z kołem dwumasowym, i mamy pewność, że będzie działać, jak powinno. Natomiast tańsze, ponieważ z takiej nowej i oryginalnej części samochodowej korzystamy o wiele dłużej, nawet przez długie lata. Nie możemy się z tym spotkać, jeśli poza używanymi częściami motoryzacyjnymi, uwzględniamy tanie zamienniki. Warto wspomnieć, że zamienniki, to niskiej jakości części, które wytrzymują o wiele krócej.

Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym VALEO 837472

Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym VALEO 837472Przede wszystkim gwarancja na użytkowanie danego sprzęgła powinna być dla nas zachęcająca. W skupie złomu bądź w sklepie motoryzacyjnym zapewniającym zamienniki nie będziemy mogli na nią liczyć bądź będzie ona bardzo krótka. O wiele lepiej, jeśli całkowicie inaczej zachowamy się w takiej sytuacji.

Okazuje się, że nasze życie prezentuje się lepiej, gdy przestajemy oszczędzać tam, gdzie nie jest to rozsądne. Warto jest się tego nauczyć jak najwcześniej. Dzięki temu również później prowadząc własną działalność gospodarczą, będziemy dobrze w nią inwestować. I zrezygnujemy tylko z tych kosztów, które nie przynoszą nam wielu korzyści. Kierowcy mogą jeszcze zastanawiać się nad tym, jak poprawić stan mechaniczny swojego auta przed dłuższym wyjazdem. Najlepiej, jeśli tutaj wybierzemy się kilka tygodni wcześniej na profesjonalny przegląd naszego samochodu.

Zamienniki dla zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym VALEO 837472:

  • AISIN SCKY121R
  • HYUNDAI 232002A853
  • KIA 232002A853

Zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym VALEO 837472 pasuje do:

  • HYUNDAI I40 CRDI 136KM/100KW
  • HYUNDAI I40 CW 1.7 CRDI 136KM/100KW
  • KIA CARENS IV 1.7 CRDI 136KM/100KW
  • KIA OPTIMA 1.7 CRDI 136KM/100KW

Dodaj komentarz

logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.